Video: Aj Hitler nakupoval u Darwina

Autor: Jana Tutková | 30.4.2008 o 8:58 | Karma článku: 13,25 | Prečítané:  6854x

Táto ukážka nacistickej propagandy, ktorá sa inšpirovala Darwinom, silne pripomína dnešné myslenie.

 

 

Neprikazuje, ale nátlakovo presviedča o nútenej sterilizácii. Hneď na začiatku je moderná spoločnosť varovaná, že prešľapuje "základný zákon", keď sa stará o slabších. Podobne dnes iná demagógia diktuje falošnú lásku k slabým, ktorým "treba" uľahčiť život smrťou alebo sa im radšej nedať narodiť. Tomuto dal názov EUGENIKA jej zakladateľ Brit Francis Galton, ktorý chcel navyše eliminovať aj tých s nedostatočne vysokým IQ. Eugenika znamená vplývanie na narodenie jedincov s vybranou genetickou informáciou. Eugenické hnutie sa doteraz prejavovalo zbavovaním sa, elimináciou nevhodných – či už podľa rasy, zdravotného stavu alebo i sociálnej pozície (chudobných). Pre PR dôvody zmenila londýnska Eugenics Society v 70-rokoch názov na Galton Institute. Podporovatelia genetických čistiek prostredníctvom genetických preimplantačných a prenatálnych testov začínajú po 30 rokoch eugeniku znova hlásať ako niečo pozitívne.

Robia to dnes vo väčšej miere ako Hitler a to vďaka niekoľkým priemyselným barónom povojnovej Ameriky ako Ford a Rockefeller, ktorí naliali obrovské peniaze do eugenických mimovládok ako Medzinárodná federácia pre plánované rodičovstvo a z neho naklonovaných organizácií. Niektoré západné vlády pridali aj verejné prostriedky, aby namiesto nich robili túto špinavú prácu po celom svete na elimináciu nevhodných ešte pred narodením. Eugenický program, ktorého iniciátorkou bola Margaret Sanger, zakladateľka Plánovaného rodičovstva a obdivovateľka Hitlera, sa volá medzinárodná kontrola populácie. Ani v histórii, ani v medzinárodných vzťahoch sa však o pozadí tohto fenoménu posledných 50 rokov na univerzitách nevyučuje.

Jeho hlasná trúba na Slovensku, Oľga Pietruchová, apeluje falošnou slobodou, ktorú štát má ponechať ľuďom, keď chcú zabíjať svoje nenarodené deti – či zdravé alebo choré. Myslíte, že treba takú slobodu neponechať napr. voči Rómom? Keď niekto nechce v susedstve Rómov, povedali by ste, že má mať slobodu sa rozhodnúť? Zákon chráni Rómov na rozdiel od počatých detí, ktoré nepovažuje za plnohodnoté osoby… Za čias otrokárstva nimi boli černosi, ktorí boli súkromným majetkom. Obdobne dnes počaté dieťa je chápané ako majetok matky, s ktorým si môže “v súkromí” robiť, čo chce. Dokonca to tak aj ústavné súdy niektorých krajín, vrátane SR, definujú. Napokon kedysi v histórii aj otrokárstvo odklepli ústavné súdy...

Nacisti zas prehlásili za neplnohodnotných postihnutých: “sú nižší ako akékoľvek zvieratá" (spomína sa vo filme). Ako sa môžeme nekriticky uchýliť k takémuto falošnému súcitu, že pre ich vlastné dobro sa zbavujme nevhodných: zoberme život počatým deťom čo i len s 10% pravdepodobnosťou genetickej vady, postihnutým ale i zdravým?! Už len čakám, kedy začne Slovenská spoločnosť pre plánované rodičovstvo hlásať aj u nás legalizáciu zabíjania postihnutých detí do 12 rokov na žiadosť ich rodičov, ako ju pozná holandská legislatíva a práve chystá belgická. Takýto program eutanázie (hoc len do 3 rokov a i bez súhlasu rodičov) spustil Hitler predtým, než začal s koncentračnými tábormi. Celkom 250 000 dospelých postihnutých bolo usmrtených v akcii T4.

V decembri 1993 čínska vláda oznámila program umelých potratov, násilných sterilizácií a zákazov manželstiev, aby sa “vyhlo novým pôrodom podradnej kvality a zvýšili sa štandardy” v krajine. Keď to priniesol Time v článku Genetická revolúcia, nikto neprotestoval. OSN fond pre populačné aktivity, úzko spolupracujúci na programe s čínskou vládou, udelil v 90-tych rokoch dokonca cenu roka čínskemu ministrovi pre plánované rodičovstvo. Nečudo, veď mu v implementácii pomáhajú práve eugenickí sociálni inžinieri Plánovaného rodičovstva.

Kým tí to dnes robia otvorene, Hitler musel robiť obdobné čistky potajomky, aby nevyprovokoval opozíciu medzi katolíkmi, ktorí po pripojení Rakúska a Sudet tvorili polovicu populácie ríše. Hitler svojou árijskou demagógiou dokázal hypnotizovať masy, napokon aj tie katolícke – nielen k mlčaniu ale i k ováciam – ako napr. v Rakúsku. Je to len dôkaz toho, že aj väčšina sa môže mýliť. A ako potvrdzuje hlavný taliansky exorcista, i celý národ môže byť posadnutý. Nepochybne by sa Hitler dnes uchýlil ku genetickej diagnostike. Jeho následovníci teda majú len nové metódy a veľkú podporu verejnosti, ktorej časť je uspatá a druhá zmanipulovaná.

250px-EnthanasiePropaganda.jpg

“Táto osoba trpiaca zdedeným postihnutím stojí spoločnosť 60 000 Mariek počas jej života. Spoluobčan, to sú aj tvoje peniaze!”

 

Ak chcete ukončiť nespravodlivosť voči najslabším členom našej spoločnosti a ochrániť ženy od hororu umelého potratu, prosím, podporte našu hromadnú pripomienku za zrušenie zákona 73/1986 Zb. z. o umelom prerušení tehotenstva, ktorú predkladáme do medzirezortného pripomienkového konania MZ SR o novele tohto zákona. Link k nej nájdete nižšie alebo na www.pravonazivot.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Zuzany Kepplovej

Republika si zaslúži hýčkanie a opateru

Do éry digitalizácie a automatizácie nás vedú páni, ktorí neovládajú ani telefón.


Už ste čítali?