Demagógia nereprodukčného a asexuálneho bezprávia

Autor: Jana Tutková | 27.11.2007 o 3:04 | Karma článku: 11,73 | Prečítané:  5330x

Pred schválením Všeobecnej deklarácie ľudských práv boli potraty nelegálne v celom kultúrnom svete. Výnimkou boli štyri krajiny, kde socialisti legalizovali potraty v istej forme. Kým v ZSSR vládol totalitárny komunizmus, v Nemecku národný socializmus, na Islande a v Švédsku sa ideológia ateistického marxizmu šírila netotalitárne, no o to efektívnejšie. Práve totalitné režimy ako prvé dekriminalizovali potraty (pani Pietruchová ako tradične prekrúcala fakty), pričom si hovorili ľudové demokracie. Na rozdiel od staroveku sa im túto genocídu podarilo inštitucionalizovať - propaguje sa ako ľudské právo a financuje vládami, EÚ, OSN. Nie je náhodou, že ju realizuje organizácia ľavičiarky Margaret Sanger - Medzinárodná federácia pre plánované rodičovstvo (IPPF) - prostredníctvom svojich pobočiek ako Spoločnosť pre plánované rodičovstvo (SPR) na Slovensku. Sangerová je známa tak pre šírenie antikoncepcie, ako i rasizmus (neskrývaná obdivovateľka Hitlera), čo úzko súvisí. Antikoncepciu, sterilizáciu, potraty videla ako účinný nástroj prevencie rozmnožovania černochov v USA.

Nehorázna propaganda
K metódam UNFPA (OSN agentúry pre populačné aktivity, ktorá je pod silným ideologickým vplyvom IPPF) sa po neúspešnej juhoslovanskej vojne uchýlil i Slobodan Miloševič, aby napokon antikoncepčnými prostriedkami zabránil rastu albánskeho obyvateľstva v Kosove. Bývalý európsky komisár pre externé vzťahy sa zas vyjadril, že potrat je riešením a nie problémom, práve v takej oblasti ako je Východný Timor, kde sa odohrala genocída. Potrat ako nástroj “mierovej diplomacie” mal pomôcť predísť rozrastaniu sa miestnej etnickej menšiny... Genocída - len inými zbraňami! Sangerovou sa inšpiroval aj Fugimoriho režim v Peru, keď v 90-tych rokoch realizoval sociálnu eugeniku formou nútených sterilizácií indiánskeho obyvateľstva. Taktika Sangerovej hnutia IPPF bola však vždy viac propagandistická ako totalitárna (iba napr. v komunistickej Číne).

 
Pravda presne opačná
IPPF sľubuje “oslobodenie” ženy tvrdou marxistickou ideológiou, pričom ju chce zotročiť sexom. Nejde o prokreačný, ale rekreačný sex, ktorý odporúča na Changenete Pietruchovej partner - Juraj Mesík. Prehliadol len, že tento “jemu prospievajúci šport” (kým mu to jeho partnerka toleruje asi viac z chorobných ako zdravotných dôvodov) manželstvá traumatizuje. Deti z takýchto nestabilných manželstiev sú obeťami rozvodov, nevery, detských domovov, umelých potratov. Výsledky tejto demagogickej agendy sú presne opakom toho, čo Plánované rodičovstvo hlása. Šíri nereprodukčné a asexuálne bezprávie a nie reprodukčné a sexuálne práva! Potrat je o nereprodukcii, antikoncepcia spôsobuje čiastočnú a sterilizácia úplnu neplodnosť. Neplodnosť je považovaná za chorobu, o akom zdraví nám tu teda hovoria? Blokovanie možnosti počať dieťa redukuje sex len na slasť. Takú je možné získať i s tým istým pohlavím. Napokon dnešný feminizmus vidí ideál v androgénej = asexuálnej žene, “oslobodenej” od vlastnej sexuality, ktorá je jednoducho bisexuálna.Prevencia skutočnej prevencie
Na prvý pohľad “voľná láska” (de facto sebaláska) vyhovuje ekonomike, keďže promiskuita prináša zisk farmaceutickému i potratovému priemyslu. Aj móda a televízia sa uživí, nejaké pornografické a softerotické média, právnici majú viac klientov pre rozvodové konania, psychiatri, lekári a sociálni pracovníci viac pacientov. Veď ide o senzuálne a materiálne blaho pre všetkých. Exkluzivita sexu pre manželstvo nie je tak výnosná, hoc finančne nič nestojí. Vyžaduje trochu sebakontroly, ktorá je napokon najlepšou garanciou pre vernosť v manželstve. Média nedávajú priestor prezentácii pravého významu sexu, ktorý spočíva vo vzájomnom trvalom, úplnom a exkluzívnom darovaní sa muža a ženy s otvorením pre obdarovanie dieťaťom. Keďže ľudia nepoznajú túto alternatívu, manželstvá sa im rozpadávajú, alebo sa ani nikdy neuzatvoria. Nečudo, že práve najväčšia skupina, ktorá podstupuje potrat, sú už vydaté ženy s 2 deťmi. Často im je odmietnutá podpora od ich nemilujúceho partnera. Miesto pomoci, ako lásku oživiť, ponúka sa ako riešenie potrat a antikoncepcia, ktorá ich partnerovi umožní, aby ich ďalej využíval, či priam znásilňoval. Pribúda aj tých, ktoré zabíjajú počaté dieťa z mimomanželského vzťahu. Toto sa vôbec nedá nazvať zodpovednosťou, ako to podsúva Plánované rodičovstvo.

 
Antikoncepcia zvyšuje potratovosť
Antikoncepcia je vraj jediná efektívna prevencia potratov. Opak je pravdou tak na Slovensku (najväčšia miera používania antikoncepcie je tam, kde je aj najvyššia potratovosť - v Bratislave) ako i vo Veľkej Británii, kde všetky ženy majú antikoncepciu zdarma.  Niekoľko desaťročí tu pôsobí Plánované rodičovstvo a jeho ideológiu britská vláda považuje za priam dogmatickú. Síce potratové kliniky majú skvelé zisky, ale štatistikami sa Briti chváliť nemôžu. Počet umelých potratov každoročne stúpa. Počet tínejdžerských tehotenstiev v Británii je najvyšší a neustále narastajúci v EU. Sexuálna výchova a la Plánované rodičovstvo je tu však už roky štandardom na školách a vedie k promiskuite a rozširujúcej sa epidémii sexuálne prenosných chorôb, lebo antikoncepcia nechráni. Štatistiky potvrdzujú, že tam, kde sa zavedie núdzová antikoncepcia (ktorá zabíja dieťa chemicky hormónmi) časom sa zvyšuje počet umelých potratov. Do holandských štatistík umelých potratov (údajne veľmi nízkych) sa neráta tzv. regulácia menštruácie, čo je minipotrat do dvoch týždňoch po vynechanej menštruácii. Takže aj vzor liberálneho Holandska je podvodom.

 
Príčiny kriminality
"Prevencia" Plánovaného rodičovstva nefunguje, ba práve vedie k anarchii a kriminalite. Miera kriminality v USA, na ktorú pani Pietruchová poukazuje pre represívnosť niektorých zákonov, je dôsledkom rozpadu rodín. Podobne dnes Británia (ktorú poznám lepšie) čelí nárastu antisociálneho správania, čo ani posilnenie polície nerieši. Problémom je absencia výchovy v rodine, či absencia samotnej rodiny. Britská antisociálna politika však ignoruje, že k rozpadom rodín dochádza pre nedostatok záväzku a prebytok promiskuity - ideálov IPPF.


Potratový turizmus
Čo sa týka potratovej turistiky Írok v Británii, štatistika je dôkazom toho, že zákaz sa oplatí. Počet vycestovaných Írok predstavuje predsa najnižšiu mieru potratovosti v Európe. Zníženie našich tragických 14 000 za rok i o polovicu (ako v Írsku) stojí za zákaz. Navyše, ak by 1. EU rešpektovala zákaz a nedovolila reklamu britským potratovým klinikám v Írsku, 2. Holandsko sa obmedzilo so svojimi potratovými loďami na svoje moria a 3. Británia mala podobné zákony ako Česká, či Slovenská republika, počet potratov podstúpených Írkami by bol ešte menší. Totižto na území bývalej ČSSR podľa zákona nie je dovolený umelý potrat pre ženu bez trvalého pobytu alebo preukázateľného dočasného niekoľkoročného pobytu. Preto nemáme poľský potratový turizmus. Potraty majú byť zakázané ako násilie v celom svete, i v celej EÚ. Aj potratový turizmus by tak vymizol.

 
Posledné odhalenia
Na rozdiel od horových scenárov Pietruchovej ani v Írsku ani v Poľsku neboli zaznamenané žiadne prípady žien, ktoré by zomreli na nelegálne vykonaný potrat. To len potvrdzuje vymýšľanie odhadov demagógmi ako je ona. Také štatistiky zväčša neexistujú, lebo nelegálny potrat sa neuvedie ako dôvod smrti. Profesori prestížnych univerzít v USA poukazujú i na preháňanie miery epidémie HIV/AIDS a štatistík materskej úmrtnosti. Írsko je mimochodom skvelý príklad zníženia materskej mortality bez legalizovania potratov. Tehotné ženy totiž nezomierajú na tehotenstvo (choroba podľa IPPF), ale pre nedostatok hygieny, výživy, či odbornej starostlivosti. Zákaz rodenia je politika Plánovaného rodičovstva (nie moja), realizovaná donedávna v Peru či Číne. To odporúčam pani Pietruchovej doštudovať ako i evidenciu úmrtí žien na “bezpečné”, legálne potraty. Tú si ľahko vygoogluje.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Glváč dohadoval stretnutie so Zsuzsovou v Chorvátsku

Podpredseda Smeru sa opakovane pokúšal o stretnutie so Zsuzsovou.

Dobré ráno

Dobré ráno: Ešte nie je čas na paniku z koronavírusu

Aká je situácia okolo šíriacej sa epidémie.

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

Ako Zsuzsová rozvášnila Danka

Za obeť mu padli nevinné výložky.


Už ste čítali?